CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

cattour

SLEVY A VÝHODY

Dítě zcela ZDARMA po celou sezónu

Ve vybraných hotelech vám nabízíme zájezd pro své dítě zcela ZDARMA a to ve všech termínech po celou sezonu.
Akci „DÍTĚ ZCELA ZDARMA“ nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (např. s časovými slevami, se superslevami za včasný nákup apod.), akcí či speciální nabídkou (např. program Senior) a nelze využít současně s úhradou zájezdu slevovými kupony. Lze uplatnit pouze šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU a hodnotové poukázky (např. Sodexo poukázky apod.). Počet míst je limitován.

Dětské slevy

Nabízíme široký výběr zájezdů se speciálními dětskými slevami. Vaše děti mohou letět na dovolenou zcela ZDARMA, ve vybraných hotelích a ve všech termínech po celou sezónu, nabízíme také pro Vaše ratolesti pobyt a stravu (ve vybraných hotelích i all inclusive) ZDARMA, se zvýhodněnou letenkou.
Upozorňujeme, že děti do 2 let věku bez nároku na lůžko v hotelu a sedačku v letadle jsou zcela zdarma (mimo zájezdů na Maltu).

Senior program

Speciální sleva 50 %. PROGRAM SENIOR je možné uplatnit pro osobu starší 55 let i pokud s ní cestuje osoba, která uvedený věk nedovršila. Akci PROGRAM SENIOR nelze kombinovat s žádnou jinou slevou (nelze uplatnit ani šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU) či akcí  a nelze využít současně s úhradou zájezdu hodnotovými poukázkami nebo slevovými kupony. Za zájezdy z nabídky PROGRAM SENIOR nevzniká nárok na šeky ALEXANDRIA BONUS KLUBU pro žádnou z osob uvedených v cestovní smlouvě. Počet míst je limitován. U programu senior nelze provést úhradu platebními poukázkami.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SOUHRN VŠECH DALŠÍCH SLEV A VÝHOD:

  • Klubové hotely s českými animačním programy pro děti i dospělé

  • Novomanželská sleva 12% (slevu je možné uplatnit z katalogových cen Léto 2013 - letecké zájezdy a není možné sčítat s dalšími slevami, akcemi a speciálními nabídkami.)

  • Senior program

  • 1 1, pro Vaše děti a pro Vás

  • Dovolená bez dětí

  • Prodloužené víkendy

  • Využití slunečníků na pláži BEZ POPLATKU

  • Vaše děti mohou využít služeb dětského klubu ZDARMA

  • A aby toho nebylo málo, mohou Vaše děti využít opakovaně aquapark s VOLNÝM vstupem

 

 

 

 

Vytvářím objednávku...