CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

OD NAŠICH KLIENTŮ

Hodnocení dovolení v hotelu Aguamarina AC, Menorca - září 2021

Dobrý den paní Krčmářová,

jen jsem Vám chtěla poděkovat za doporučení jet Menorku, kde se nám velmi líbilo, opravdu krásné místo a výborná průvodkyně Michaela, která nám podala vyčerpávající informace o Menorce a Španělsku vůbec. Moc jsme si to s dcerami a vnučkou užily.

Krásný den a někdy přístě :-)

Simona Škábová

 

Hodnocení dovolení v hotelu Ormos Atalia, Kréta - červen 2021

Dobrý den, paní Krčmářová,

dnes jsme se vrátil s manželkou z dovolené s CK Alexandria na Krétě. Byli jsme, na  Vaše doporučení, v letovisku Bali a bydleli jsme v hotelu Ormos Atalia. Součástí ubytovacího komplexu je bazén s barem. 

Chci Vám osobně vyjádřit velký dík za Vaše doporučení. Na Bali se nám obětavě věnovala delegátka kanceláře Alexandria, Margaret Williems. I díky jí jsme prožili 10 krásných a slunných dní. Polopenze byla bohatá a chutná. 

Ing. josef Böhm s manželkou Pavlou 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Hodnocení dovolené v hotelu Maya Beach AC, Kréta - červen 2019

Dobry den, 

rad bych podekoval za skvele straveny tyden dovolene v Maya Beach  na Krete. Ubytovani a kompletni servis hotelu na skvele urovni, strava skvela, informace o ubytovani a chodu zarizeni vcetne servisu delegatky 100%.  Za nas s manzelkou muzeme jen doporucit.

Rodiny s detmi super zazemi. 

Dekujeme. R. Smrčka

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Hodnocení dovolené v hotelu Süral, Side - květen 2019

Dobrý den, paní Krčmářová,

včera jsme se vrátili z týdenní dovolené v Turecku - Süral Resort  Alexandria club. Nedá mi to, neposlat Vám pár řádků s  recenzí.Byli jsme v Turecku několikrát, před třemi roky dokonce ve  stejném hotelu.Hotel Süral v žádném případě "nestagnuje".

 Nabízí další a další vylepšení již tak krásného prostředí a  služeb pro klienty. Nejsem úplně fanda organizované zábavy na  dovolené (přestože patří do mé pracovní náplně), ale  každodenní program, kterému nechyběla různorodost a originalita, se  nedal nezúčastněně přehlédnout. Jestli před někým opravdu  smekáme, pak je to řadový personál. Jejich profesionalita,  trpělivost a pracovitost 24 hodin denně, je naprosto úžasná.

 Sezóna teprve začíná, přesto je moře teplé. Turecko právě  kvete, voní a není ještě unavené od turistů.

 Paní Krčmářová, děkuji Vám za zprostředkování, vstřícnost a  velmi krásnou dovolenou :-)!

 S úctou

 Martina P. s rodinou

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Hodnocení dovolené v hotelu Merlin, Lozenec - léto 2018

Vážení,děkujeme za přání k narozeninám a za zprostředkování parádní dovolené.Dovolenou v hotelu Merlin v Lozenci jsme si náramně užili.Až se budou další zákazníci pídit po klidné a bezstarostné dovolené,můžete jim toto místo vřele doporučit a určitě nebudou zklamaní.
Velký výběr jídla,ovoce všeho druhu,výborné zákusky i všelikého pitiva.Pěkná procházka k moři i po okolí.
Pokud nám to zdraví dovolí - tak zase příště s ALEXANDRIÍ

Manželé Šabatovi

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Hodnocení pobytu v hotelu Belvedere, Primorsko - léto 2017

D obrý den paní Krčmářová,

dnes jsem Vám byla osobně poděkovat za úžasný tip na dovolenou.

Mnou odmítané Bulharsko bylo naprosto úžasné.

V Primorsku si na nic nehrají, nabízí slušnost, pohodu a bezpečí.

Ještě jednou Vám děkuji a s Primorskem se vůbec neloučím J))))….

Přeji Vám hodně nás - spokojených zákazníků J

S poděkováním Martina Poršová 

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Hodnocení pobytu v ŘECKO, ostrov Kos, hotel Kouros Alexandria Club - červenec 2015

Vážená paní Krčmářová,

dodatečně Vám chci poděkovat za Váš tip na dovolenou v Řecku na ostrově Kos hotel Kouros Palace (viz níže), kterou jsme absolvovali od 16.7.2015-27.7.2015. Dovolená byla úžasná, moc jsme si to s dětmi a manželem užili. Bylo to určitě i díky animačnímu českému týmu, který  u hotelu skvěle funguje.

Ještě jednou děkuji za Váš tip a přeji vám krásný zbytek léta a alespoň tak příjemně prožitou dovolenou, jako jsme měli my.

Květa Nováková

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

Reakce na pobyt v TURECKU, hotel Krizantem Alexandria Club - červen 2015

Milá paní Krčmářová, 

minulý víkend jsem se vrátila s maminkou a dcerou s dovolené zakoupené u Vás, z místa, které jste nám doporučila – Turecko, Oba, hotel Krizantem.

Chtěla bych Vám, za nás 3 děvčata tří generací, velmi poděkovat za typ na dovolenou.

V Turecku jsem byla již 3x, ale tato lokalita předčila veškerá očekávání – krásné moře, moderní město, velký čistý pokoj s výhledem na moře, úžasné služby.

A hlavně…

Nepopsatelné nasazení, lidskost, profesionalita a obětavost týmu českých animátorů Alexandrie v místě pobytu k našim dětem a nám!!!

Dcera Sandra (z dovolené přejmenována na Srandu) si stýská ještě teď a už nyní víme, kam letíme příští rok. Není úniku smiley.

CK Alexandria by si je měla hýčkat, pokud budete vědět komu, PROSÍM, o veliké poděkování.

Přeji z celého srdce i Vám tak milé pohlazení od letošního léta

Martina Poršová

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

Reakce na klubový hotel Strofades na řeckém ostrově Zakynthos:

All inclusive bylo perfektní, jen jsme trochu postrádali více řeckých pokrmů, jinak dovolená snů, delegátka na vysoké úrovni - všechny máme nemocné děti, dcera s přístrojem, vše zajistili, chválíme! Tak si představuji dovolenou. Budeme dále jezdit s Alexandrií. Chválím i tým v Liberci, Moskevská ulice, vedoucí p. Krčmářová, její kolegyně - ok! Poradí, pomohou! paní Marie K.

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Reakce na penzion Reny v bulharském Lozenci:

Velmi pěkně zařízený penzion. Příjemná paní domací, která se o nás pěkně starala se vším poradila. Doporučujeme! paní Klára N.

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Reakce na hotel Strofades na Zakynthosu od naší mladé klientky :)

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Emaily:

 

Dobrý den,

6.-13.7.2012 jsme strávili v Green Garden Briatico Calabria a jsme velmi spokojeni.

Na přepážce v OC Nisa Lbc nám vše ochotně vysvětlili a zajistili - na poslední chvíli jako náhradník s námi jela babička - a i jako třígenerační tým jsme po celou dobu k ničemu neměli výhrady. Děkujeme! Votrubcovi

yesyesyesyesyesyesyesyesyes                  

                                                                                              mail

Dobrý den,

dnes jsme se vrátili z dovolené v Bulharsku z hotelu Jeravi....je to tam naprosto úžasné a dovolená se nám tudíž velice líbila,i počasí nám vyšlo bezvadné...dokonce hotelový personál

nachystal pro našeho syna dort...i když jsem se divila že nic neslaví...ale jmenuje se Lukáš a proto jsem se chtěla zeptat zda neslaví 8.6. Lukáš v Bulharsku třeba svátek....nikde jsem tyto informace nenašla..tak vás prosím o to zda by to šlo někde zjistit.Velice vám děkuji a rádi zase využijeme vaši cestovní kancelář na příští dovolenou. S pozdravem Dana Vosátková

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

                                                                                                 

                                                                                                mail

Dobrý den, 

děkuji Vám za rychlou reakci, prosím přepošlete tento email Vašemu nadřízenému, ať, ví, že jsem se službami na Vaší pobočce spokojena, vždy reagujete pohotově, bez časových prodlev a velmi vstřícně. Při výběru lokality hotelu jste byly schopné zodpovědět všechny mé dotazy a poradit mi, který hotel by lépe vyhovoval mým požadavkům (vzhledem k tomu, že pojedu s malými dětmi, jich nebylo málo:-). Ať už jsem jednala s Vámi nebo Vaší kolegyní/kolegyněmi, vždy bylo jednání příjemné a konstruktivní.
Teď zbývá jen doufat, že i další služby Vaší společnosti budou stejně kvalitní, na tento typ dovolené jedeme poprvé a rádi bychom Vám napsali kladné hodnocení i po návratu:-) To už ale není přímo va Vašich silách, každopádně svou práci na pobočce Nisa Liberec odvádíte velmi dobře.
Přeji hezký den, Klára H.
 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

                                                                          mail

Dobrý den,

před pár dny jsme se vrátili z dovolené v Messonghi - Korfu a tak jsem Vám jen chtěla poděkovat za doporučení skutečně skvělého hotelu. Byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním tak i s opravdu vynikajícím jídlem, dostupností pití a vlastně se vším smiley. Sice nás z počátku trochu šokovala rozlehlost hotelového komplexu - v takovém jsme byli poprvé, ale nutno říci, že to mělo své výhody. Moře bylo příjemné a neplacení lehátek na pláži taktéž cool. Městečko, resp. jedna ulice, kterou se dalo procházet sice moc "nočního" vyžití nenabízelo, ale nakonec to nevadilo. Delegát i animátoři se nám věnovali a s úsměvem řešili naše žádosti.

Ještě jednou moc díky. Snad jedinou věc, kterou byste měli vyřešit je při odletu večer - co s kufry. Chtěli jsme si doplatit pokoj, ale nešlo to, jiný nám nedali a za kufry volně ložené nikdo neručil - je to škoda, stačila by jedna uzavíratelná místnost - určitě by to recepční tolik neobtěžovalo - všichni byli co nejdéle až do odjezdu u moře.

Doufám, že příští rok opět budeme moci jet s Vaší CK na dovolenou.

Přeji Vám krásný den!!

Jana Ježková

 yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes                                                                                           mail

 

Vážená paní Krčmářová,
 
Mnohokrát Vám děkujeme za zprostředkování fantastické dovolené (Indonésie - Jáva, Bali).
 
K neskutečným zážitkům z prostředí (místní lidé, příroda) přispěl i dokonalý "servis". Měli jsme štěstí, protože jsme byli jediní Češi a tak jsme po celou dobu měli vždy k dispozici auto s řidičem a super průvodcem (na Bali Balijec, na Jávě Javánec).Byli dochvilní, vstřícní, vtipní, .... prostě skvělí. I servis na hotelích byl vynikající, všude jsme cítili, že jsme "vítaní hosté".
 
Pěkně jste nás rozmlsala smiley , nejdříve Thajsko, pak Indonésie. Budu doufat, že se zase za nějaký čas budu moci zastavit, abychom spolu mohly plánovat další zážitky.
 
Moc Vám děkuji a přeji hezké léto a příjemnou dovolenou.
 
S pozdravem
D. M.                                                                                   
                                                                                                mail

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Dobrý den, před pár dny jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme absolvovali již podruhé z Vaší CK. Jsme velmi spokojeni se službami a hlavně s i s prací delegátů. Dovolenou vybíráme vždy s předstihem, a to většinou v prosinci. Chtěla bych velmi vyzdvihnout práci p. Čapičíkové, která pracuje v CK v OC Nisa v Liberci. Je nám vždy velmi dobrou a ochotnou poradkyní. Na všem se s ní dá domluvit. Pracuje velice profesionálně. V letošním roce jsme navštívili letovisko Bali na Krétě. Ubytováni jsme byli v hotelu Ormos Atalia. Chci poděkovat za nádhernou dovolenou. Ubytování skvělé, zahrada hotelu je nádherná. Všude čisto, uklízejí denně. Stravování - měli jsme polopenzi, bylo vynikající. Velký výběr chutných pokrmů, doplněné ovocem, zeleninovými saláty, dezerty. Opravdu se nedá nic vytknout. Prostředí Bali je nádherné. Chtěla bych vyzdvihnout práci delegátky Terezy, která nám byla po celou dobu vždy ochotně nápomocna v čemkoli poradit či zařídit potřebné.I díky ní vše vyšlo, jak má a dovolená byla bez komplikací. S pozdravem M. Jírová

 yesyesyesyesyesyesyesyes                        

                                                                                                 

Vážení,

až dosud jsme patřily k velmi spokojeným klientkám CK Alexandria, jedna z nás má zlatou, druhá platinovou kartu. Letos jsme z vaší CK jely v termínu 31.5. - 11.6.2013 do Itálie - Kalábrie (Briatico, hotel Green Garden Club) - polopenze.

Hotel byl báječný, ubytování vynikající, v celém komplexu panovala čistota, pořádek, pro báječnou kuchyň a služby v restauraci nám nestačí superlativy. Vysoce profesionální byl přístup všech zaměstnanců, poskytované služby neměly chybu.

Co nám však celkový dojem pokazilo byla činnost delegátky Martiny, která svou činnost nezvládala. Věříme, že toto naše upozornění na neodbornou práci delegátky povede ke zlepšení Vašich služeb, s nimiž jsme byly vždy velmi spokojeny. 

PhDr. Jarmila Thérová

Mgr. Jaroslava Hajduková

yesyesyesyesyesyesyesyesyes                                                                                                   mail

Dobrý den, paní Krčmářová,

děkujeme za skvělý tip na hotel Tereza. Dovolená byla naprosto perfektní, český animační tým neměl chybu. Užili jsme si spoustu zábavy, dovolená se opravdu vydařila se vším všudy.

Ještě jednou děkujeme, a budeme se těšit, že s Vaší CK zase někdy vyrazíme.

S pozdravem Lucie Kobrová

yesyesyesyesyesyesyesyes

 

JIž druhým rokem cestujeme s vaší společností. Opět jsme se obrátili na paní Marii Krčmářovou z liberecké pobočky.
Velice dobře nám vybrala dovolenou 55+ na ostrově Rodos,hotel Semiramis, kterou jsme uskutečnili 29.května do 9.června 2015.
Vše bylo luxusní, co se týče ubytování,jídla,výletů. Dále bychom chtěli poděkovat delegátce Šárce Marasové za velice dobrou péči.
Též bychom chtěli poděkovat paní Marii Krčmářové. Děkujeme Alexandrii za krásné zážitky .
                             Vaši věrní klienti Krieglerovi a Törökovi.

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

 

Vytvářím objednávku...