CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

HODNOCENÍ - RECENZE

Od: pí. Hillerová O.

13.9.2022

Bulharsko, Primorsko - hotel Žeravi Alexandria Club  4* 

Vážená paní Krčmářová jsem Vám nesmírně vděčná za krásnou dovolenou. Nádherný pokoj s výhledem na moře něco úžasného. Pokud zdraví dovolí příští rok chceme opět letět už teď se těším.

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Řecko - zrekonstruovaný hotel Gemini Alexandria Club 4* na Korfu.

Od: Jakub Adámek

Děkuji za krásnou dovolenou v hotelu Gemini - Messonghi na Korfu a za skvělou práci delegáty Gabriely i parádního animačního teamu. Užili jsme si to :). Hodně sil a nepolevovat ! Jste skvělí.“ JA

Od: Jaroslav Pirkl

„Vážení přátelé, tento týden jsme se vrátili z Korfu, zájezd byl pořízen u Vaší CK. Dovolená se nám moc líbila, vše proběhlo bez nejmenších komplikací, musím Vám všem poděkovat za krásný zážitek. Obzvlášť chci vyzdvihnout práci obou vašich delegátek. Jsou opravdu důstojnými reprezentantkami Vaší CK. Vše zvládají s nadhledem a úsměvem na rtech, i když k němu často není důvod. Byly vždy milé, vzorně upravené a klientům dodávaly klid a pocit bezpečí. Ještě jednou Vám všem děkuji a těším se za rok na shledanou.“ Pirkl s manželkou

Od: Ludmila Černá

„Dobrý den, chceme poděkovat všem animátorům z hotelu Gemini Alexandria club na Korfu. Za věnování se dětem a dospělým, za pestrý program co připravovaly. Je to šikovná a schopná parta sehraných mladých lidí. Přejeme hodně úspěchů a spokojených klientů Hotel byl čistý, personál velice ochotný a jídlo bylo chutné.“ Děkujeme manželé Černých

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Hodnocení  hotelu Playasol Alexandria Club 4* ve Španělsku - Almériie - srpen 2019

Dovolená byla super, moc jsme si to užili, vše bylo prima, pokoje každý den uklizené (dokonce nám dali pod dveře informaci-když jsme déle pospávali, že uklizení pokoje může být i později, stačilo si říct na recepci), jídlo skvělé, každý den výběr z ryb nebo mořských plodů, čerstvá zelenina i ovoce, rychlá obsluha, široký výběr v rámci all inclusive alko a nealko nápojů, personál na baru i u bazénu rychlý, ochotný. Bazény, okolí i toalety udržované v čistotě. Kousek na pláž, kam jsme si mohli vzít pití nebo občerstvení z hotelu, pláž udržovaná, moře příjemné. Prima delegátka, předala nám spoustu užitečných informací. A rovněž animační tým byl skvělý, vždy ochotně a s úsměvem s námi komunikovali, s dětmi je to bavilo a nám se nejvíce líbil česko-slovenský animační večer, při kterém byla opravdu zábava, protože se sešla dobrá parta lidí. Tobogány super, na vše dohlíželi plavčíci a kontrolovali, aby se nikomu nic nestalo. Uvítali bychom více možností výletů, přece jen Gibraltar byl od hotelu 4 hodiny jízdy, což jsme se rozhodli neabsolvovat. Ale jeli jsme do Alhambry, kde se nám moc líbilo, skvělý průvodce Rado byl studnice vědomostí, Granadu jsme již prošli sami, ale jen krátce, již nebylo tolik času. Co se týká letu, vše bez problému, letěli jsme na čas, žádné zpoždění a veškerá organizace na místě fungovala, jak na drátku. Trochu nás mrzelo, že nebylo možné si připlatit late check out v den odjezdu, ale byla plná sezona, hotel byl zcela obsazen. I tak jsme si to užili. Pokoje jsme opustili do 12 hodin a mohli jsme využívat bazény. Posledním jídlem byl oběd, kde ještě byly v ceně nápoje. U bazénu a na baru, po opuštění pokoje, již bylo nápoje nutné hradit. Po celou dobu pobytu jsme museli předkládat kartu k pokoji, když jsme objednávali pití nebo šli do restaurace a tam si objednali pití. V ten poslední den se to dalo vyřešit tím, že nás "pozvali" na svou kartu hosté, kteří měli delší pobyt než my. Tímto ještě jednou Dominikovi a jeho rodině děkujeme. Pobyt v tomto hotelu můžeme vřele doporučit rodinám s dětmi, i všem ostatním. 

Zdraví rodina Bachtíkova, termín zájezdu 4.8.-15.8.2019.

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Hodnocení pobytu v ŘECKU, ostrov Rhodos, hotel PEGASOS BEACH - červen 2017

 

Naše dovolená předčila naše očekávání. Vše bylo tak, jak nám paní Nováková v pobočce OC NISA vypodobnila.

Hotel na pláži, výborné jídlo, kouzelné výlety a vždy skvělé průvodkyně - Dagmar a Šárka.

Byli jsme nad míru spokojeni.

Hana a Zdeněk T.

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Hodnocení pobytu v ŘECKU, ostrov Rhodos, hotel Semiramis - červen 2015 

 

Již druhým rokem cestujeme s vaší společností. Opět jsme se obrátili na paní Marii Krčmářovou z liberecké pobočky.
Velice dobře nám vybrala dovolenou 55+ na ostrově Rhodos,hotel Semiramis, kterou jsme uskutečnili 29.května do 9.června 2015.
Vše bylo luxusní, co se týče ubytování,jídla,výletů. Dále bychom chtěli poděkovat delegátce Šárce Marasové za velice dobrou péči.
Též bychom chtěli poděkovat paní Marii Krčmářové. Děkujeme Alexandrii za krásné zážitky .
                             Vaši věrní klienti Krieglerovi a Törökovi.


yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Hodnocení pobytu v ŘECKU, ostrov Kos, hotel Kouros Alexandria Club - červenec 2015

 

Vážená paní Krčmářová,

dodatečně Vám chci poděkovat za Váš tip na dovolenou v Řecku na ostrově Kos hotel Kouros Palace (viz níže), kterou jsme absolvovali od 16.7.2015-27.7.2015. Dovolená byla úžasná, moc jsme si to s dětmi a manželem užili. Bylo to určitě i díky animačnímu českému týmu, který  u hotelu skvěle funguje.

Ještě jednou děkuji za Váš tip a přeji vám krásný zbytek léta a alespoň tak příjemně prožitou dovolenou, jako jsme měli my.

Květa Nováková

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Reakce na pobyt v TURECKU, hotel Krizantem Alexandria Club - červen 2015

 

Milá paní Krčmářová, 

minulý víkend jsem se vrátila s maminkou a dcerou s dovolené zakoupené u Vás, z místa, které jste nám doporučila – Turecko, Oba, hotel Krizantem.

Chtěla bych Vám, za nás 3 děvčata tří generací, velmi poděkovat za typ na dovolenou.

V Turecku jsem byla již 3x, ale tato lokalita předčila veškerá očekávání – krásné moře, moderní město, velký čistý pokoj s výhledem na moře, úžasné služby.

A hlavně…

Nepopsatelné nasazení, lidskost, profesionalita a obětavost týmu českých animátorů Alexandrie v místě pobytu k našim dětem a nám!!!

Dcera Sandra (z dovolené přejmenována na Srandu) si stýská ještě teď a už nyní víme, kam letíme příští rok. Není úniku smiley.

CK Alexandria by si je měla hýčkat, pokud budete vědět komu, PROSÍM, o veliké poděkování.

Přeji z celého srdce i Vám tak milé pohlazení od letošního léta

Martina Poršová

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Reakce na klubový hotel Strofades na řeckém ostrově Zakynthos: 

 

All inclusive bylo perfektní, jen jsme trochu postrádali více řeckých pokrmů, jinak dovolená snů, delegátka na vysoké úrovni - všechny máme nemocné děti, dcera s přístrojem, vše zajistili, chválíme! Tak si představuji dovolenou. Budeme dále jezdit s Alexandrií. Chválím i tým v Liberci, Moskevská ulice, vedoucí p. Krčmářová, její kolegyně - ok! Poradí, pomohou! paní Marie K.

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Reakce na penzion Reny v bulharském Lozenci:

Velmi pěkně zařízený penzion. Příjemná paní domací, která se o nás pěkně starala se vším poradila. Doporučujeme! paní Klára N.

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Reakce na hotel Strofades na Zakynthosu od naší mladé klientky :)

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

E - maily:

 

Dobrý den,

6.-13.7.2012 jsme strávili v Green Garden Briatico Calabria a jsme velmi spokojeni.

Na přepážce v OC Nisa Lbc nám vše ochotně vysvětlili a zajistili - na poslední chvíli jako náhradník s námi jela babička - a i jako třígenerační tým jsme po celou dobu k ničemu neměli výhrady. Děkujeme! Votrubcovi

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes                  

                                                                                              mail

Dobrý den,

dnes jsme se vrátili z dovolené v Bulharsku z hotelu Jeravi....je to tam naprosto úžasné a dovolená se nám tudíž velice líbila,i počasí nám vyšlo bezvadné...dokonce hotelový personál nachystal pro našeho syna dort...i když jsem se divila že nic neslaví...ale jmenuje se Lukáš a proto jsem se chtěla zeptat zda neslaví 8.6. Lukáš v Bulharsku třeba svátek....nikde jsem tyto informace nenašla..tak vás prosím o to zda by to šlo někde zjistit.Velice vám děkuji a rádi zase využijeme vaši cestovní kancelář na příští dovolenou. S pozdravem Dana Vosátková

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

                                                                                                                                                                                                mail

Dobrý den, 

děkuji Vám za rychlou reakci, prosím přepošlete tento email Vašemu nadřízenému, ať, ví, že jsem se službami na Vaší pobočce spokojena, vždy reagujete pohotově, bez časových prodlev a velmi vstřícně. Při výběru lokality hotelu jste byly schopné zodpovědět všechny mé dotazy a poradit mi, který hotel by lépe vyhovoval mým požadavkům (vzhledem k tomu, že pojedu s malými dětmi, jich nebylo málo:-). Ať už jsem jednala s Vámi nebo Vaší kolegyní/kolegyněmi, vždy bylo jednání příjemné a konstruktivní.
Teď zbývá jen doufat, že i další služby Vaší společnosti budou stejně kvalitní, na tento typ dovolené jedeme poprvé a rádi bychom Vám napsali kladné hodnocení i po návratu:-) To už ale není přímo va Vašich silách, každopádně svou práci na pobočce Nisa Liberec odvádíte velmi dobře.
Přeji hezký den, Klára H.
 

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

                                                                          mail

Dobrý den,

před pár dny jsme se vrátili z dovolené v Messonghi - Korfu a tak jsem Vám jen chtěla poděkovat za doporučení skutečně skvělého hotelu. Byli jsme velice spokojeni jak s ubytováním tak i s opravdu vynikajícím jídlem, dostupností pití a vlastně se vším smiley. Sice nás z počátku trochu šokovala rozlehlost hotelového komplexu - v takovém jsme byli poprvé, ale nutno říci, že to mělo své výhody. Moře bylo příjemné a neplacení lehátek na pláži taktéž cool. Městečko, resp. jedna ulice, kterou se dalo procházet sice moc "nočního" vyžití nenabízelo, ale nakonec to nevadilo. Delegát i animátoři se nám věnovali a s úsměvem řešili naše žádosti.

Ještě jednou moc díky. Snad jedinou věc, kterou byste měli vyřešit je při odletu večer - co s kufry. Chtěli jsme si doplatit pokoj, ale nešlo to, jiný nám nedali a za kufry volně ložené nikdo neručil - je to škoda, stačila by jedna uzavíratelná místnost - určitě by to recepční tolik neobtěžovalo - všichni byli co nejdéle až do odjezdu u moře.

Doufám, že příští rok opět budeme moci jet s Vaší CK na dovolenou.

Přeji Vám krásný den!!

Jana Ježková

 

 yesyesyesyesyesyesyesyesyesyes                                                                                           mail

 

Vážená paní Krčmářová,
 
Mnohokrát Vám děkujeme za zprostředkování fantastické dovolené (Indonésie - Jáva, Bali).
 
K neskutečným zážitkům z prostředí (místní lidé, příroda) přispěl i dokonalý "servis". Měli jsme štěstí, protože jsme byli jediní Češi a tak jsme po celou dobu měli vždy k dispozici auto s řidičem a super průvodcem (na Bali Balijec, na Jávě Javánec).Byli dochvilní, vstřícní, vtipní, .... prostě skvělí. I servis na hotelích byl vynikající, všude jsme cítili, že jsme "vítaní hosté".
 
Pěkně jste nás rozmlsala smiley , nejdříve Thajsko, pak Indonésie. Budu doufat, že se zase za nějaký čas budu moci zastavit, abychom spolu mohly plánovat další zážitky.
 
Moc Vám děkuji a přeji hezké léto a příjemnou dovolenou.
 
S pozdravem
D. M.                                                                                   
                                                                                                mail

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

 

Dobrý den, před pár dny jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme absolvovali již podruhé z Vaší CK. Jsme velmi spokojeni se službami a hlavně s i s prací delegátů. Dovolenou vybíráme vždy s předstihem, a to většinou v prosinci. Chtěla bych velmi vyzdvihnout práci p. Čapičíkové, která pracuje v CK v OC Nisa v Liberci. Je nám vždy velmi dobrou a ochotnou poradkyní. Na všem se s ní dá domluvit. Pracuje velice profesionálně. V letošním roce jsme navštívili letovisko Bali na Krétě. Ubytováni jsme byli v hotelu Ormos Atalia. Chci poděkovat za nádhernou dovolenou. Ubytování skvělé, zahrada hotelu je nádherná. Všude čisto, uklízejí denně. Stravování - měli jsme polopenzi, bylo vynikající. Velký výběr chutných pokrmů, doplněné ovocem, zeleninovými saláty, dezerty. Opravdu se nedá nic vytknout. Prostředí Bali je nádherné. Chtěla bych vyzdvihnout práci delegátky Terezy, která nám byla po celou dobu vždy ochotně nápomocna v čemkoli poradit či zařídit potřebné.I díky ní vše vyšlo, jak má a dovolená byla bez komplikací. S pozdravem M. Jírová

 yesyesyesyesyesyesyesyes                        

                                                                                                 

Vážení,

až dosud jsme patřily k velmi spokojeným klientkám CK Alexandria, jedna z nás má zlatou, druhá platinovou kartu. Letos jsme z vaší CK jely v termínu 31.5. - 11.6.2013 do Itálie - Kalábrie (Briatico, hotel Green Garden Club) - polopenze.

Hotel byl báječný, ubytování vynikající, v celém komplexu panovala čistota, pořádek, pro báječnou kuchyň a služby v restauraci nám nestačí superlativy. Vysoce profesionální byl přístup všech zaměstnanců, poskytované služby neměly chybu.

Co nám však celkový dojem pokazilo byla činnost delegátky Martiny, která svou činnost nezvládala. Věříme, že toto naše upozornění na neodbornou práci delegátky povede ke zlepšení Vašich služeb, s nimiž jsme byly vždy velmi spokojeny. 

PhDr. Jarmila Thérová

Mgr. Jaroslava Hajduková

 

yesyesyesyesyesyesyesyesyes

                                                                                                   mail

Dobrý den, paní Krčmářová,

děkujeme za skvělý tip na hotel Tereza. Dovolená byla naprosto perfektní, český animační tým neměl chybu. Užili jsme si spoustu zábavy, dovolená se opravdu vydařila se vším všudy.

Ještě jednou děkujeme, a budeme se těšit, že s Vaší CK zase někdy vyrazíme.

S pozdravem Lucie Kobrová

 

yesyesyesyesyesyesyesyes

 

J

 

Vytvářím objednávku...