CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

cattour

Krásy jarních zahrad Saska a Lužice 2019 **+

kufr

Termín:08.06. (So) - 09.06. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:785427

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 990 Kč

Program
1.den: odjezd z Prahy ráno (MB, Lib), přejezd, malebná oblast Žitavských hor, JONSDORF, oblíbené klimatické lázně, městečko v krajině pískovcových skal, procházka na vyhlídku, GROßSCHÖNAU, muzeum tradiční výroby damašku a froté nebo zámek Neschwitz a krásné zámecké zahrady , dále zastávka ve vesnici NEUSALZA-SPREMBERG, návštěva malého místního skanzenu - muzea podstávkových domů, BUDYŠÍN (Bautzen), prohlídka města, šikmá věž, Petrský dóm, Kapitula, hradby, dále hrad Ortenburg s muzeem Lužických Srbů, město HOYERSWERDA, radnice, trhové náměstí s historickými měšťanskými domy, « srbskou kašnou » a « poštovním sloupem »

2.den: průjezd krajinou Sprévského lesa – lužických Blat, CHOTĚBUZ (Cottbus), středisko Dolní Lužice a kulturní centrum Lužických Srbů, KROMLAU, zámecký park se spoustou druhů azalek a rododendronů, u zámku bude slavnost - zahradní veletrh a setkání řidičů historických aut, BAD MUSKAU, rozsáhlý krajinářský park knížete Pückler-Muskau – největší ve střední Evropě (UNESCO), NOCHTEN, unikátní Park bludných balvanů, návrat do Prahy do půlnoci

CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí.

Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696 • pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč • pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč • úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč) • poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč • pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1x hotel, 1x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, příp. pobytové taxy, veškeré vstupné (25 €) a vše, co není uvedeno v odstavci "základní cena zahrnuje".
Příplatky
600 CZK - jednolůžkový pokoj 500 CZK - 1x večeře 90 CZK - komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD
Ubytování
1x hotel* * *, 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím V tomto hotelu převažují dvojlůžkové pokoje typu double s manželskou postelí, pokoje typu twin (2 oddělená lůžka) jsou hodně omezené. V případě doobsazení je nutné počítat s tím, že nebude možné zajistit pokoj s oddělenými postelemi.
Stravování
snídaně, za příplatek lze objednat večeři
úvodni popis PROV
Jaro v Lužici - víkend s kulturou Lužických Srbů, krásnými a unikátními zahradami a procházkami v líbezné přírodě Žitavských hor.
Úvodní popis
Jaro v Lužici - víkend s kulturou Lužických Srbů, krásnými a unikátními zahradami a procházkami v líbezné přírodě Žitavských hor.
08.06. (So) - 09.06. (Ne) 2019 - 2 dny, 1 nocStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dvoulůžkový pokoj základní cena další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-2 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Krásy jarních zahrad Saska a Lužice 2019 **+

destinace: Německo, Poznávací zájezdy - Německo, Německo

termín:08.06. (So) - 09.06. (Ne) 2019 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Krásy jarních zahrad Saska a Lužice 2019
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Geops, s.r.o. IČO: 25633261
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...