CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

Hotel Villagio Marco Polo ***

kufr

Termín:05.09. (So) - 12.09. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:415578

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 390 Kč

Poloha
Prázdninový komplex se rozprostírá cca 2 km od úchvatného městečka Tropea. Je rozdělen na campingovou, rezidenční a hotelovou část. Villaggio je situováno ve třech úrovních vybudovaných do svahu s panoramatickým výhledem. Na první úrovni se nachází recepce a depandance s několika panoramatickými apartmány. Na druhé úrovni, která je spojena s pláží soukromou cestou a dvěma výtahy (za poplatek) jsou apartmány a hotelové pokoje, uprostřed se nachází bazén, amfiteátr, fotbalové hřiště a tenisový kurt. Třetí úroveň villaggia je situovaná přímo u pláže a tvoří ji campingová část, obchod, bar a restaurace. Pláž s bílým jemným pískem se nachází cca 50 - 350 metrů od villaggia.
Další údaje
Villaggio je zasazené do zeleně citronovníků a pomerančovníků a nachází se poblíž nádherné písčité pláže Riaci (Ricadi – Santa Domenica), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana s úchvatnými výhledy na zapadající slunce v Tyrhenském moři.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, venkovní bazén, fotbalové hřiště, obchod, amfiteátr s animacemi cca od 15.6. do 15.9.
Zdarma: parkování v areálu.
Za poplatek: Wi-Fi, tenisový kurt.
Ubytování
Apartmány mají sociální zařízení (sprcha, WC) a jsou vybaveny kuchyňským koutem. Mono 3 - obývací pokoj se třemi lůžky, malá veranda. Bilo 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí. Trilo 5 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky.
Stravování
Apartmány bez stravy.
Doporučení
Villaggio je zasazené do zeleně citronovníků a pomerančovníků a nachází se poblíž nádherné písčité pláže Riaci (Ricadi – Santa Domenica), na jednom z nejkrásnějších míst Capo Vaticana s úchvatnými výhledy na zapadající slunce v Tyrhenském moři.
Pláž
Pláž s bílým jemným pískem se nachází cca 50 - 350 metrů, místy skalnaté útesy (vhodná obuv do vody). SLUNEČNÍK A DVĚ KŘESÍLKA ZDARMA u hotelu po celou sezónu, u apartmánu zdarma pouze do 20.6. a od 5.9.,od 21.6. do 5.9. za poplatek.
Sport
Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, na vyžádání v CK, platba na místě): ložní prádlo a ručníky 16 EUR/osoba; plážový servis 90 EUR/týden/set (20.6.-5.9.).
Informace pro klienty: po příjezdu na místě jsou místními hoteliéry vybírány následující poplatky: závěrečný úklid 35 EUR/apartmán; vratná kauce 100 EUR/apartmán.

Hotel Villagio Marco Polo ***

destinace: Itálie, Kalábrie, Ricadi

termín:05.09. (So) - 12.09. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Hotel Villagio Marco Polo
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...