CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

Ischia - Terme Park Imperial ***

kufr pdf

Termín:19.09. (So) - 26.09. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:889578

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 8 290 Kč

Poloha
Moderní a elegantní hotelový komplex je situovaný ve velké tropické zahradě, kde se nachází také většina pokojů. K ideální relaxaci patří pobyt u jednoho z největších termálních hotelových bazénů na ostrově. Hotel je jen několik minut chůze od pláže Citara a slavných Poseidonových zahrad. Pro svoji kvalitu a příznivou cenu je nejprodávanějším a nejoblíbenějším hotelem společně s hotely Royal Palm a San Marco.
Vybavení
1x venkovní termální bazén (35 °C), 1x vnitřní termální bazén (38 °C), terasa s lehátky a slunečníky, plážové osušky a župany k zapůjčení za poplatek + úhrada kauce, restaurace, recepce, bar, internet koutek – za poplatek, Wi-Fi ve společných prostorech hotelu zdarma, sauna za poplatek, vlastní lázeňské centrum, parkoviště.
Ubytování
Vlastní sociální zařízení, fén, TV-SAT, minibar, rádio, centrální klimatizace (cca polovina června – polovina září), trezor za poplatek (cca 1,5 eur/den a vratná kauce cca 20 eur). Balkón nebo terasa a výhled na moře za příplatek.
Pláž
Minibus na pláž Citara ZDARMA.
Cena zahrnuje
- 7x ubytování v pokoji standard - 7x polopenzi - Vstup do bazénu v daném hotelu - Služby CK - Služby průvodce CK - Informační materiály - Pojištění CK proti úpadku - Garance vrácení peněz v případě, že se zájezd neuskuteční
Cena nezahrnuje
- Dopravu: 1/ autobusová v období 19. 6. - 2. 8. 2020 včetně trajektu a transferu do/z hotelu 4.490,- Kč/osoba. Odjezd vždy v pátek, návrat v neděli. 2/ letecká doprava – cena od 8.000,- Kč/osoba, na vyžádání v CK Důležité informace: - Speciální podmínky: minimální výše storno poplatku pro zájezdy s leteckou dopravou - 6.000,- Kč/osoba. - Minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu s autobusovou dopravou - 35 osob. - Ceny jsou platné pouze při zakoupení pobytu včetně dopravy. - Pořadatelem zájezdu je CK OSVĚTA, IČO 10261940

Podobné zájezdy

Ischia - Terme Park Imperial ***

destinace: Itálie, Ischia

termín:19.09. (So) - 26.09. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Ischia - Terme Park Imperial
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Quality Tours s.r.o. IČO: 26122669
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...