CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

Pavilon Dukić ***

kufr pdf

Termín:05.09. (So) - 12.09. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:843443

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 4 998 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
pavilony DUKIĆ se nachází v letovisku Promajna cca 3 km jižně od letoviska Baška Voda, cca 1,5 km od Baško Polje a cca 7 km severně od města Makarska. Poloha pavilonů přímo vybízí k příjemným procházkám podél moře do výše zmíněných turistických letovisek.
Ubytování
prostornější 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, lednicí, TV a balkonem, s možností přistýlky (rozkládací lehátko vhodné pro děti do 12 let). Pokoje jsou orientovány na pohoří Biokovo a nemají kuchyň. kout. Apartmány pavilonu B - typ APT. 2+2 B - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, typ APT. 5(+2) - jedna 2lůžková ložnice, jedna 3lůžková ložnice, denní místnost s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, TV, balkon nebo terasa. APT. A5(+2) - apartmán je orientovaný na moře a je prostornější, APT. B5(+2) - apartmán je orientovaný na pohoří Biokovo. Na místě možnost dokoupení mobilní klimatizace v pavilonu Dukić B (není k dispozici pro všechny ubytovací jednotky) za doplatek 10 EUR/den.
Stravování
Plná penze
Vybavení a služby
Promajna je ideálním místem ke strávení příjemné dovolené, nabízející několik restaurací, plážových barů, obchůdků, market, WI-FI na terase restaurace ZDARMA.
Sport a zábava
možnost zapůjčení skútrů i kol, parasailing, zapůjčení šlapadel apod. V blízkosti veřejné multifunkční hřiště.
Pláž
oblázková, vhodná pro děti, cca 150 m. Na pláži jsou k dispozici sprchy, kabinky, WC, lehátka - za poplatek.
Doplňující informace
úklid pokojů v průběhu pobytu si klienti provádějí sami. Animační program NEPTUN KLUBU bude probíhat od 13.6. do 5.9. a v termínu 30.5. - 13.6. a 5.9. - 19.9. – program AKTIVNÍ DOVOLENÁ 50+. Klienti se po příjezdu hlásí delegátce, která je zde přítomná. Pavilony Dukić nemají recepci.
Slevy pro děti
SLEVY PRO POKOJ 2(+1): dítě do 3 let bez lůžka a stravy - ZDARMA. dítě do 12 let na přistýlce v období: do 27.6. a od 29.8. - ZDARMA, 27.6.-29.8. - sleva 70 %. Osoba od 12 let na přistýlce - sleva 30 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 10 %. SLEVY PRO APARTMÁNY: dítě do 3 let bez lůžka - ZDARMA. RODINNÁ CENA 2+2: platí pro 3 osoby a dítě do 12 let v apartmánu APT. 2+2 v pavilonu Dukić B na bázi polopenze. Na rodinnou cenu nelze uplatnit slevu za včasný nákup ani slevu věrného zákazníka.
Cena zahrnuje
POKOJE - ubytování a polopenzi/plnou penzi/bez stravy na vybraný počet nocí, pobytovou taxu. APARTMÁNY - ubytování a bez stravy/polopenzi/plnou penzi na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, polopenze - 3 300 Kč/os./týden, plné penze - 5 300 Kč/os./týden. V případě dokoupení polopenze/plné penze pro všechny osoby v apartmánu APT. 5(+2), má dítě do 12 let na 6. a 7. lůžku polopenzi/plnou penzi - ZDARMA.
Vybavenie a služby
Promajna je ideálnym miestom na strávenie príjemnej dovolenky, ponúka niekoľko reštaurácií, plážových barov, obchodíkov, market, Wi-Fi na terase reštaurácie ZADARMO.
Ubytovanie
priestrannejšie 2lôžkové izby so sprchou a WC, chladničkou, TV a balkónom, s možnosťou prístelky (rozkladacie ležadlo vhodné pre deti do 12 rokov). Izby sú orientované na pohorie Biokovo a nemajú kuchynský kút.
Apartmány pavilónu B - typ Apt. 2+2 B - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typ Apt. 5(+2) - jedna 2lôžková spálňa, jedna 3lôžková spálňa, denná miestnosť s možnosťou až 2 prísteliek (rozkladací gauč), vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, TV, balkón alebo terasa. Apt. A5(+2) - apartmán je orientovaný na more a je priestrannejší, Apt. B5(+2) - apartmán je orientovaný na pohorie Biokovo. Na mieste možnosť dokúpenia mobilnej klimatizácie v pavilóne Dukic B (nie je k dispozícii pre všetky ubytovacie jednotky) za poplatok 10 EUR/deň.
Šport a zábava
možnosť zapožičania skútrov i bicyklov, parasailing, zapožičanie vodných bicyklov a pod. V blízkosti verejné multifunkčné ihrisko.
Stravovanie
individuálne alebo formou polpenzie alebo plnej penzie. Polpenzia: raňajky formou bufetu, večere výberom z 3 menu, nápoj k večeri - 2 dl piva alebo vína alebo džúsu alebo minerálnej vody. Pri plnej penzii navyše obed výberom z 3 menu, nápoj k obedu. Stravovanie prebieha v centrálnej reštaurácii.
Doplňujúce informácie
upratovanie izieb v priebehu pobytu klienti realizujú sami. Animačný program NEPTUN KLUB bude prebiehať od 13.6. do 5.9. a v termíne 30.5. - 13.6. a 5.9. - 19.9. - Program AKTÍVNA DOVOLENKA 55+. Klienti po príchode na pobytové miesto sa hlásia delegátke, ktorá je tu prítomná. Pavilóny Dukić nemajú recepciu. Na vyžiadanie pobyt s malým psom za poplatok cca 10 EUR/deň.
Zľavy pre deti
ZĽAVY PRE IZBU 2(+1): dieťa do 3 rokov bez lôžka a stravy - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke v období: do 27.6. a od 29.8. - ZADARMO, 27.6.-29.8. - zľava 70 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 10 %. ZĽAVY PRE APARTMÁNY: dieťa do 3 rokov bez lôžka - ZADARMO. RODINNÁ CENA 2+2: platí pre 3 osoby a dieťa do 12 rokov v apartmáne APT. 2+2 v pavilóne Dukić B na báze polpenzie. Na rodinnú cenu nemožno uplatniť zľavu za skorý nákup ani zľavu verného zákazníka.
Cena zahŕňa
IZBY - ubytovanie, polpenziu/plnú penziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu. APARTMÁNY - ubytovanie bez stravy/polpenziu na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxa.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

9. z 48 jiných ubytování v Promajna

Vynikající
0
Velmi dobré
0
Průměrné
1
Špatné
1
Příšerné
0
Pokojena Levná dovolená.
Ubytování čiste a pěkné s ledničkou. Není klimatizace. Nábytek byl nový. Televize plocha pouze chorvatské programy. B pavilon je na stranu s vyhledem na moře, kde svítí celý den sluníčko nebo na... celá recenze s možností překladu
Elce P, Ostrava, Česká republika, 06:22 31.08.2019
Dovolenka Promajna apartman Dukič pavilón A
Je to zastarali objekt , netreba mať veľké očakávania. Bol som ubytovany v pavilóne A . Sú tu izby 2 postelové, jedna strana je na východ a druhá na západ. Izby sú bez klimatizácie, preto ak nemáte... celá recenze s možností překladu
Extraordinary698137, 09:41 27.07.2019

Podobné zájezdy

Pavilon Dukić ***

destinace: Chorvatsko, Dalmácie, Promajna

termín:05.09. (So) - 12.09. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Pavilon Dukić
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...