CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

ANTONIE - Frýdlant v Čechách

kufr pdf

Termín:06.04. (Út) - 10.04. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:962459

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 7 280 Kč

Stravování
snídaně
UBYTOVÁNÍ
a) 2 - lůžkový pokoj Standard s přistýlkou (v hlavní budově), Spr.+WC, bidet, SAT/TV, kávový a čajový servis, fén, minibar, klimatizace, župan, Wi-Fi (až 40 m2), Výhled na celé město Frýdlant včetně zámku a panoramat Jizerských hor. Celoprosklená jižní stěna s terasou (buď přízemí nebo 1. patro) b) 2 - lůžkový pokoj Wellness, Spr.+WC, SAT/TV, kávový a čajový servis, minibar, fén, župan, předokenní rolety. Pokoj je ve wellness budově (s hlavní budovou spojené podzemní chodbou), Na ověření (vč. ceny) bezbariérový pokoj a rodinný apartmán (až pro max. 8 osob) Příplatek za neobsazené lůžko v 1/2 v pokoji na ověření vč. ceny.
VYBAVENÍ
restaurace, terasa, vinárna, velké a bezpečné dětské hřiště Salónek Paraboloid - panoramatický výhled na Jizerské hory a zámek je přímo okouzlující a ve spojitosti s degustační večeří při svíčkách naprosto fantastický. Sport: prvotřídní fitness, sportovní sál, squashový kurt, vnitřní hřiště na badminton, venkovní tenisové hřiště s umělou antukou, a nekonečné sportovní outdoorové vyžití. Wellness: vnitřní nerezový bazén s vodoléčbou (7 vodních atrakcí) a protiproudem, whirlpool a lehátka k odpočinku, vířivka finská sauna, infrasauna, pára (caldarium), relaxační místnost. Venkovní biotop (unikátní jezírko s 20 metrovou plaveckou drahou, dřevěným molem). Spa: masážní vana, perličková koupel, masáže, turbosolárium, Wellness bar.
STRAVA
polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Aktivity v okolí: - Stezka Frýdlantem (začíná u hotelu) - 12 zastávek s tím nejzajímavějších, co ve Frýdlantu můžete vidět - Frýdlantská rozhledna (1,5 km) - 21 m vysoká rozhledna - Frýdlantská radnice - Frýdlantský betlém - Zámek a Hrad Frýdlant (2 km) - nejstarší hradní muzeum ve střední Evropě a patří k nejrozsáhlejším komplexům severních Čech. Frýdlantský pivovar (2 km) - Zámecký pivovar Frýdlant od roku 2013 navazuje na sedmisetletou tradici vaření piva ve Frýdlantu, Klášter Hejnice (13 km) - barokní klášterní komplex s bazilikou Navštívení Panny Marie - Jizerskohorské technické muzeum (15 km) - Horská chata Smědava (21 km) - Singltrek pod Smrkem (21 km) - ráj pro milovníky steze (největší a nejpopulárnější síť stezek pro MTB v České Republice). - Rozhledna Heřmanice (8 km) - Žijící skanzen (16 km) - muzeum života venkovského obyvatelstva před průmyslovou revolucí, - Görlitz (30 km, Německo) - Zhořelec - historická část - Klášter Marienthal (35 km) - v Německu, v Horní Lužici mezi Žitavou a Zhořelcem. Jedná se o nejstarší nepřetržitě existující konvent cisterciaček na německé půdě. - Liberec (27 km) - hora Ještěd (1012 m), Zoo a Botanická zahrada, Centrum Babylon - Aquapark, iQandie a iQPARK, Dinopark, aj.
DALŠÍ SLUŽBY
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro Prodloužený chek-out do 18 hod: 990 Kč/pokoj, Brzký check-in od 8 hod 990 Kč/pokoj (vše dle dostupnosti) Ztráta županu: 700 Kč Ztráta karty: 200 Kč Zničení/ztráta ručníku: 180 Kč Zničení/ztráta osušky: 250 Kč Ztráta klíče od šatní skříňky: 300 Kč
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,99 let bez lůžka se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.
KOUPÁNÍ
hotelový relaxační bazén, venkovní biotop u hotelu. (vzdálenost cca 12 km) - bazény a tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl pro odvážné, skluzavky, romantické jeskyně, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly (vířivky), vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, aquazorbing, relaxační zóna, bary pro občerstvení, rozlehlá terasa pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec. Berzdorfer See (30 km, Německo) - rekultivační jezero vzniklé zatopením bývalého hnědouhelného dolu - koupání na krásné písečné pláži Blaue Lagoon, jízda na kolech či in-linech.
POBYT SE ZVÍŘETEM
500 Kč /den
POLOHA
Antonie hotel ****superior je komorní boutique hotel s velkorysou architektonickou koncepcí, která i při plném obsazení nabízím všem svým hostů pocit velkého prostorného komfortu. Nachází se Frýdlantu, položeném na severu Čech v Libereckém kraji na okraji Jizerských hor, které je známé hradem a zámkem Frýdlant. Antonie hotel vás upoutá nezaměnitelným designem s ústředním konceptem motivu stromu Aloe dichotoma. Hotel je ideální i pro rodiny s dětmi, milovníky wellness, konference a svatby. Antonie hotel dává velký důraz na ekologii - významnou část potřebné energie získává ze solárních kolektorů, využívá přírodního zdroje vody k akumulaci, zavlažování i provozu vlastního zábavného potůčku. Hotel je obklopen mnoha tisíci metry zelených luxusně udržovaných trávníků a další vegetace a koupacího eko biotopu.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 16:00 hod v den příjezdu a večeří od 17:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Liberce, projet Liberec, použít exit 17, směr Polsko, po silnici č. 13 do Frýdlantu. Na kruhovém objezdu první výjezd, dále směr centrum, kolem Městského muzea Špitálek doleva a stále pokračovat po ulici Kodešova a před vlakovým přejezdem odbočit vpravo a hned vlevo přes koleje a jste u hotelu Antonie. Parkování u hotelu
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Liberce, odtud autobusem do Frýdlantu v Čechách Autobusové nádraží cca 1,5 km od hotelu. Odtud taxi nebo MHD k hotelu (zastávka "Kodešova cca 300 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Liberce, odtud do Frýdlantu v Čechách, pokud vlak zastavuje na zastávce "Frýdlant - předměstí", doporučujeme vystoupit zde (cca 200 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
OBJEVTE KOUZLO ANTONIE (min. délka 5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 hlavní jídel a bufetem polévka, dezert, salátový bar). BONUSY ZDARMA: - neomezený vstup do Wellness & Spa zóny - neomezený vstup do Sport zóny - Wi-Fi, - úschova vlastních kol, - parkování
UPOZORNĚNÍ
V mimosezonu (mimo termín 1.7. - 1.9.21) se platí příplatek za VÍKEND (ČT a PÁ a SO) pro všechny typy pokojů.
CELKOVÁ KAPACITA
23 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK
10 Kč / osoba /den
AKČNÍ NABÍDKA
LUXUSNÍ POBYT WELLNESS POBYT ● ZDARMA WELLNESS & SPA
PROČ K NÁM ?
Proč SPA hotel Antonie Frýdlant v Čechách: - Antonie je malým, velmi komorním, poklidným hotelem - hotel se zcela nezaměnitelným designem - zdarma wellness a SPA - letní venkovní biotop s lehátky

Podobné zájezdy

ANTONIE - Frýdlant v Čechách

destinace: Česká republika, Jeseníky, Karlovice

termín:06.04. (Út) - 10.04. (So) 2021 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

ANTONIE - Frýdlant v Čechách
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...