CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

CLARION Congress Hotel České Budějovice

kufr pdf

Termín:29.03. (St) - 31.03. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:1043612

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 480 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, fén, klimatizace, Wi-Fi , telefon, žehlící set, čajový a kávový set, lednice, trezor

Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace s příjemným výhledem do hotelového parku, Lobby bar, Wi-Fi internet, výtah, letní terasa, parkoviště.
FORMA STRAVY
Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Inforeportáž zde: Reportáž (Město České Budějovice a jeho skvosty) Reportáž (HOLAŠOVICE - vesnická perla UNESCO) Tipy na výlet v okolí Clarion Congress Hotel České Budějovice: - České Budějovice - Černá věž (72 m), největší náměstí v České republice - pivovar Budějovický Budvar - více info, termíny a ceny vstupného ZDE - Český Krumlov - Hrad a zámek Český Krumov, Pivovar Eggenberg Český Krumlov – prohlídky zákulisí vaření a stylová restaurace, Muzeum útrpného práva, Egon Schiele Art Centrum - Hluboká nad Vltavou - Zámek Hluboká , Lovecký zámeček Ohrada, ZOO Ohrada, Aleš South-Bohemian Gallery - Třeboň - Zámek Třeboň, Schwarzenberská hrobka, Pivovar Regent - Jindřichův Hradec - Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec, Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichohradecké místní dráhy - Hrady a zámky: Kratochvíle, Červená Lhota, Dívčí kámen aj. - Holašovice - selské baroko - památka UNESCO (30 min autem) - Kleť (1084 m n. m.) – nejvyšší hora Blanského lesa, lanovka na vrchol, rozhledna, hvězdárna - golf Hluboká nad Vltavou (18 -ti jamkové hřiště, 10 min autem) - dále cyklistika, tenis, in-line bruslení, výletní plavba parníkem
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, V-pay, Mastercard, Eurocard, Diners Club, American Expres, Maestro.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 1,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 dospělých osob. HIT ATIS: děti v samostatném pokoji se slevou (v doprovodu 2 dospělých na samostatném pokoji) pro pobyty do 31.3.23: 2 dospělí + 2 děti do 17,99 let v samostatném pokoji: 2x dospělý na lůžku + 2x dítě na lůžku se slevou 2 dospělí + 1 dítě do 17,99 let v samostatném pokoji: 2x dospělý na lůžku + 1x dítě na lůžku za cenu dospělého (bez doplatku na neobsazené lůžko v pokoji)
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Městské koupaliště (1 km) s dětským bazénem, brouzdalištěm a tobogánem, hřiště na plážový volejbal, hřiště s umělým povrchem na tenis (volejbal popř. nohejbal), kuželky a stolní tenis. Plavecký krytý bazén (1 km) se sezonním provozem a dětským bazénem, brouzdalištěm, tobogánem a barem. Přírodní BIO koupaliště BOREK (6 km) s plným zázemím, dětským brouzdaliště, dětským hřištěm.
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
cca 250 Kč / auto / noc
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
cca 540 Kč/den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Clarion Congress Hotel České Budějovice je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v těsné blízkosti historického centra (5 min. chůze od centra). Metropole jižních Čech leží na soutoku řek Vltavy a Malše nabízí pestrou mozaiku turistických zajímavostí: historické památky, skvělé pivo, ochutnávka vyhlášených jihočeských kaprů.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 14:00 v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
příjezd z Prahy – E65/10  Při cestě z Prahy pokračujte z dálnice D1 směrem na České Budějovice po rychlostní silnici E55 a od Miličína poté po dálnici D3 přes Tábor. Po příjezdu do Českých Budějovic najeďte na první kruhový objezd a vyjeďte hned prvním výjezdem s označením: CENTRUM, BOREK. Přijedete na světelnou křižovatku, kde odbočíte doleva směrem na centrum. Dál se držte na světelných křižovatkách rovně a na velké světelné křižovatce u obchodního domu UNIHOBBY pokračujte opět směrem na centrum. Po 500 m uvidíte výškovou budovu Clarion Congress Hotelu, odbočte z hlavní silnice doleva a zaparkujte na hotelovém parkovišti. příjezd z Lince (A) – A7, E55 Při cestě z Lince po A7 pokračujte po E55 směr „Freistadt“. Po 63 km přijedete do Českých Budějovic, kde na druhé světelné křižovatce odbočte doprava a následně na další světelné křižovatce vlevo. Po 200 m přijedete k Clarion Congress Hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Českých Budějovic (2 km) na autobusové nádraží odtud trolejbusem č. 5 nebo 9, nebo autobusem č. 11 na zastávku "Družba - IGY" (cca 2 min chůze od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Českých Budějovic (2 km), odtud trolejbusem č. 5 nebo 9, nebo autobusem č. 11 na zastávku "Družba - IGY" (cca 2 min chůze od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POBYT V JIHOČESKÉ METROPOLI (min. 3 dny / 2 noci, nástup libovolný): - ubytování s bufetovou snídaní - Wi-Fi
CELKOVÁ KAPACITA
205 pokojů
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
25 Kč / osoba / noc
AKČNÍ NABÍDKA
OBJEVTE KRÁSY JIHOČESKÉ METROPOLE
URČITĚ OCENÍTE
Proč Clarion Congress Hotel České Budějovice: - v těsné blízkosti historického centra - vše na dosah - vhodné pro: * pro rodiny s většími dětmi, kteří chtějí dělat výlety do okolí * vhodné pro páry, kterým nevadí ruch velkého města a budou obdivovat krásny a možnosti Českých Budějovic nebo pořádat výlety do okolí * vhodné pro nemotorizované zákazníky - z Českých Budějovic dobré spojení do blízkých zajímavých míst * pro milovníky piva - doporučujeme prohlídku pivovaru Budějovický Budvar - více info, termíny a ceny vstupného ZDE

Podobné zájezdy

CLARION Congress Hotel České Budějovice

destinace: Česká republika, Jižní Čechy a Šumava, České Budějovice

termín:29.03. (St) - 31.03. (Pá) 2023 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

CLARION Congress Hotel České Budějovice
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...