CAT TOUR Liberec cestovní agentura Alexandria

cattour

Hotel Brilliant Alexandria Club ****

kufr

Termín:10.06. (Po) - 17.06. (Po) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:784310

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 15 390 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Letos poprvé zařazujeme do nabídky letecké zájezdy do krásné a nepoznané Albánie a rovnou zde otevíráme i klubový hotel. Hotel Brilliant Alexandria Club je tak další žhavou novinkou mezi našimi kluby a samozřejmě zde na Vás kromě komfortního ubytování a služeb all inclusive budou čekat i naši čeští animátoři. Nový a moderní hotel, postavený v roce 2018, je situovaný v klidnější lokalitě nedaleko malebného letoviska Golem přímo u písčité pláže. Díky své poloze, elegantním interiérům, kvalitním službám abezpochyby také bohatým animačním programům pro děti i dospělé v českém jazyce je ideálním místem pro strávení nezapomenutelné dovolené plné pohody, relaxace i zábavy na krásném a zajímavém místě.
Vybavení
Elegantní vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, lobby bar, bazén, bar u bazénu, bar na pláži, terasa s výhledem na moře, dětský klub a animační programy pro děti a dospělé v českém jazyce. Možnost využití platebních karet (MasterCard). Zdarma: Wi-Fi (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.
Ubytování
Prostorné komfortně zařízené pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny moderním nábytkem, TV, telefonem a minibarem (za poplatek). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost až čtyři dospělí.
Stravování
Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 8:00 do 10:00 h, obědy od 13:00 do 15:00 h, večeře od 20:00 do 22:00 h), odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauraci od 10:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.
Animace
Přítomnost českých animátorů se již v našich klubových hotelech stala samozřejmostí, a tak i v tomto hotelu na Vás budou čekat v období od 16.6. do 15.9.2019 naši zábaváři v čele s maskoty Karcoolkou a Lexou s pestrým programem plným sportu, zábavy, her, scének, soutěžních klání a dalších tradičních i netradičních převážně nevážně míněných aktivit pro malé i velké. Pro děti je tu navíc Karcoolčin dětský klub s vlastním programem, kde si děti najdou nové kamarády, a chybět nebude ani dětská diskotéka a následná večerní představení pro malé i velké.
Doporučení
Letos poprvé zařazujeme do nabídky letecké zájezdy do krásné a nepoznané Albánie a rovnou zde otevíráme i klubový hotel. Hotel Brilliant Alexandria Club je tak další žhavou novinkou mezi našimi kluby a samozřejmě zde na Vás kromě komfortního ubytování a služeb all inclusive budou čekat i naši čeští animátoři. Nový a moderní hotel, postavený v roce 2018, je situovaný v klidnější lokalitě nedaleko malebného letoviska Golem, přímo u písčité pláže. Díky své poloze, elegantním interiérům, kvalitním službám a bezpochyby také díky bohatým animačním programům pro děti i dospělé v českém jazyce je ideálním místem pro strávení nezapomenutelné dovolené plné pohody, relaxace i zábavy na krásném a zajímavém místě.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A MATRACE VE VYHRAZENÉ ČÁSTI PLÁŽE ZDARMA. Plážové osušky a vodní sporty za poplatek. Pláž je od hotelu oddělena pouze nově vybudovanou pobřežní promenádou.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

Vynikající
0
Velmi dobré
0
Průměrné
0
Špatné
0
Příšerné
0
Awesome New Hotel at te beach
This is a really nice hotel. We stayed for one week. Rooms are clean and nice as everything is brand new. Staff is really friendly and helpful and the food is delicious. They offer all inclusive, a... celá recenze s možností překladu
ari722, Los Angeles, California, 10:38 23.10.2018
Perfect hotel
Amazing new hotel, so great staff and delicious food, excellent live music in the evening. The hotel has a system all inclusive. I liked this place so much! We had a good rest. I recommend to... celá recenze s možností překladu
Tanya A, 04:15 16.08.2018
Nice holidays in a very nice hotel
It is a very nice and comfortable hotel. A spacious and very clean room with an amazing view from the balcony and windows. A kind and helpful staff. Delicious breakfast.it will be a pleasure to stay... celá recenze s možností překladu
vilmapaparisto, Tirana, Albania, 09:50 12.08.2018
10.06. (Po) - 17.06. (Po) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute15 390 Kč
Rezervace
10.06. (Po) - 20.06. (Čt) 2019 - 11 dní, 10 nocí
Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute18 290 Kč
Rezervace
13.06. (Čt) - 20.06. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute15 390 Kč
Rezervace
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
Polopenze
Letecky/Praha
-15 490 Kč
Rezervace
13.06. (Čt) - 24.06. (Po) 2019 - 12 dní, 11 nocí
Dvoulůžkový pokoj další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute18 990 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Hotel Brilliant Alexandria Club ****

destinace: Albánie, Dürres

termín:10.06. (Po) - 17.06. (Po) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

Hotel Brilliant Alexandria Club
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Alexandria, s.r.o. IČO: 25661507
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...